LG-Chem RESU 10 48V

Zachęcamy do kontaktu przed zakupem! Konsultacja z doradzą technicznym pozwala uniknąć nietrafionego zakupu.

LG-Chem RESU 10 48V

16112,00  (19817,76  z VAT)

Brak w magazynie

Opis

KOMPAKTOWE WYMIARY I ŁATWA INSTALACJA
Magazyn energii RESU odznacza się światowej klasy kompaktowymi wymiarami i stosunkowo małą masą. Został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu instalacji na ścianie lub podłodze w zastosowaniach wewnętrznych i zewnętrznych (IP55). Podłączenia inwertera zostały również uproszczone, co skraca czas instalacji i zmniejsza koszty.

BARDZO WYSOKA WYDAJNOŚĆ
Akumulatory nowej serii RESU charakteryzują się wiodącą na rynku wydajnością ciągłego zasilania i przepływu prądu stałego (95%). Technologia L&S (Lamination & Stacking) firmy LG Chem zapewnia trwałość produktu, gwarantując 80% zachowanie pojemności po dziesięciu latach eksploatacji.

SPRAWDZONE BEZPIECZEŃSTWO
Firma LG Chem przyznaje najwyższy priorytet bezpieczeństwu i wykorzystuje tę samą technologię w swoich produktach ESS, która ustanowiła rekordy bezpieczeństwa w akumulatorach samochodowych. Wszystkim produktom zostały przyznane pełne certyfikaty zgodnie z odpowiednimi światowymi normami.

ZESTAW DO ROZBUDOWY RESU PLUS
Stosując RESU Plus (zestaw do rozbudowy), można podłączyć równolegle maks. dwa akumulatory (RESU 3.3, 6.5 lub 10), aby zwiększyć pojemność użytkową.

PARTNER FIRMY SHARP: LG CHEM
Firma LG Chem jest wiodącym producentem akumulatorów litowo-jonowych na rynku motoryzacyjnym i rynku magazynów energii ESS.

Informacje dodatkowe

Energia całkowita

9.8 kWh

Energia użyteczna

8.8 kWh

Pojemność

189 Ah

Waga

75 kg

Marka

LG-Chem

Gwarancja

5 lat

Karta katalogowa

Download

Deklaracja zgodności CE

Download

Gwarancja

Download